O nás

 Náš ikonický kamenný obchod Krumlovanka funguje téměř deset let. Krumlovanka je rodinná firma která provozuje v srdci Českého Krumlova kamenný obchod s klobouky české firmy Tonak. Naši nabídku pokrývek hlavy neustále rozšiřujeme o nové kolekce evropských dodavatelů! Máme i originální kousky KRUMLOVANKA, které jsou kvalitně řemeslně zpracované a ušité z nejkvalitnějších materiálů.

Ať už znáte svůj styl a velikost nebo jste ve světě klobouků nováčky, jsme tu nejen proto, abychom vám pomohli, ale abychom se tím i trochu pobavili.  V našem kamenném obchodě je to samozřejmě mnohem zábavnější, ale doufáme, že se vám bude líbit i na našem webu.

Naše rodinná firma se dobře orientuje ve světě klobouků a čepic a má bohaté znalosti, které může nabídnout v oblasti klobouků, pokrývek hlavy a dalších doplňků.

Když v obchodě uslyšíme frázi „Klobouky mi nesluší“, vždy se s ní setkáme s nadšením, protože máme rádi dobrou výzvu, takže pokud vás náš internetový obchod přetěžuje, kontaktujte nás, a my s vámi budeme spolupracovat a přinášet vám naše osobní služby a mnohaleté zkušenosti.

Ať jste kdekoli na světě, odkud navštěvujete naše webové stránky, vězte, že jsme zvyklí na všechny typy počasí s klobouky a máme zkušenosti s bojem proti nepředvídatelným povětrnostním podmínkám v naší krásné zemi pomocí funkčních, ale samozřejmě stylových pokrývek hlavy! Horké hlavy v létě chladíme slamáky a plátnem a studené na zimu zahříváme vlnou a plstí.

Obchod s klobouky  v Českém Krumlově si vysloužil svou dobrou pověst a nemůžeme se dočkat, až se stanete součástí naší rodiny nosící hrdě klobouky a čepice. Ať už hledáte cokoli, od ležérního stylu po elegantní nadčasovou klasiku, máme vaši hlavu pokrytou.

Pro naše nejnovější styly, značky a propagační akce prosím sledujte naše platformy sociálních médií.

Vězte prosím, že se chybička vloudí! Pokud máme na našich webových stránkách chyby, dejte nám prosím vědět... udělali jsme vše, co bylo v našich silách, abychom do našeho internetového obchodu přinesli naše jedinečné čepice a klobouky, a doufáme, že i náš smysl pro humor.

Těšíme se na viděnou!