Pánské slaměné klobouky

Letní klobouk, pak nejlépe kvalitní pánský slamák. Najdete u nás pánské slaměné letní klobouky všech tvarů a druhů vyrobené  ze 100% slámy, 100% rafie, kloboukové celulózy a dalších kvalitních materiálů. Slaměné letní klobouky jsou vyrobené v manufakturách v Itálii a Německu. Letní kolekce klobouků Tonak je vyrobená u nás z luxusního glazovaného papíru v limitované nabídce. Najděte si ten svůj, máme velikost na každou hlavu!

1 položek celkem
Slaměný letní klobouk s textilním páskem HA antracitový
1 450 Kč

Klobouk, který na první pohled zaujme svým minimalistickým duchem a kvalitou. Trilby značky Göttmann skvěle padne a dokáže Váš vytříbený vkus vyjádřit velmi hravě a neotřele....

+ další
Kód: 32661/57

Předností námi nabízených klobouků jsou prvotřídní použité materiály s vysokou UV ochranou, které zajistí tu nejlepší možnou ochranu vaší hlavy. Pořídit si můžete i klobouk s luxusní glazovanou úpravou z mořské trávy a dalších přírodních materiálů. Klobouky mohou mít různé tvary od Fedora a Trilby přes Canotier neboli Boater či Žirarďák, až po Westernový typ a Porkpie. Všechny klobouky nabízíme v různých velikostech a barvách, včetně cestovních nemačkavých klobouků, které oceníte zejména během letní dovolené.
Víte, že si na Krumlovanka.cz můžete pořídit i skvost mezi klobouky, tedy originál panama klobouky vyrobené v Ekvádoru z mladých palmových listů? Naší srdcovkou ale jsou klobouky TONAK, tedy klobouky české výroby z Nového Jičína. Jejich tradice sahá až do roku 1977, TONAK a.s. patří k největším a nejvýznamnějším světovým výrobcům pokrývek hlavy.