Plstěný klobouk TONAK 53408/17 černý Q 9030

Kód: 33094/57
3 900 Kč

Zvolte variantu

Luxusní dámský klobouk  zdobený saténovou stuhou a bižuterií. Krempa drží tvar, ale přitom se dá tvarovat, vytvoříte krásnou jemnou vlnu. Klobouk je vybaven pružným potním páskem, šířka krempy 10 - 10,5 cm.

Materiál: 100% králičí srst

Značka:Tonak

Detailní informace

VELIKOST: 56
Momentálně nedostupné | 33094/56
3 900 Kč
VELIKOST: 57
Momentálně nedostupné | 33094/57
3 900 Kč
VELIKOST: 58
Momentálně nedostupné | 33094/58
3 900 Kč

Detailní popis produktu

Dámský plstěný klobouk zdobený saténovou stuhou a bižuterií.

Složení: 100% králičí srst.

  • Čištění a údržba plstěných klobouků TONAK.

Klobouky se nesmí prát ani chemicky čistit. Pokud není uvedeno, nejsou klobouky odolné proti vodě. To znamená, že mrholení nebo trochu deště klobouku neuškodí. Klobouk však nenahrazuje deštník, jestliže se to přesto stane doporučujeme vytvarovat klobouk do původního tvaru tím, že narovnáte záhyby a promáčknuté důlky. Hlavu klobouku poté doporučujeme vyplnit jemným papírem do původní formy a položit na podložku. Je-li klobouk více promáčený, překlopte jej nahoru. Je-li vybaven vnitřním koženým páskem je ho třeba také odklopit nahoru a nechat proschnout.

  • V případě mechanického ušpinění – zaprášení lze tento výrobek jemně přečistit žíněným kartáčem a osvěžit nad mírnou parou (nad napařovací žehličkou nebo varnou konvicí, vařící vodou z minimální vzdálenosti 30 cm). Rovněž při ztrátě tvaru lze tvar částečně obnovit napařením výrobku a natvarováním do původního tvaru opět nechat uschnout.
  • V případě lokálního menšího znečištění lze výrobek čistit vlhkým hadříkem a to pouze v místě skvrny- rozetřít a natvarovat do původního tvaru.
  • V případě lokálního menšího umaštění lze výrobek vyčistit hadříkem  namočeným  v organickém rozpouštědle (perchlot, trichlor)  a to pouze v místě skvrny rozetřít do ztracena a natvarovat do původního tvaru.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské plstěné klobouky
? Barva: černá
MATERIÁL: králičí srst - plsť
? Sezóna: podzim-zima

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: