Pánské letní klobouky

Pánové, myslete na svoji hlavu i v létě a ochraňte ji před působením slunečních paprsků. Ty ve velké míře nesvědčí ani pokožce hlavy, ani vlasům, proto je důležité nosit pokrývku hlavy i během parných letních dnů. Ideálně by měla být prodyšná a z přírodních materiálů, mít skvělé větrání a hlavu nijak netížit. Existuje taková? Ano, vyberte si z naší nabídky pánských letních klobouků od české firmy TONAK nebo klobouků německé a francouzské výroby.

1 položek celkem
36016 SAND 1 slameny klobouk natur
2 500 Kč

Letní klobouk TRILB PHILLIPE ocení všichni, kteří preferují klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Tento letní klobouk bude perfektně ladit ke všem ležérně elegantním letním...

+ další
Kód: 55000/55

Předností námi nabízených klobouků jsou prvotřídní použité materiály s vysokou UV ochranou, které zajistí tu nejlepší možnou ochranu vaší hlavy. Pořídit si můžete i klobouk s luxusní glazovanou úpravou z mořské trávy a dalších přírodních materiálů. Klobouky mohou mít různé tvary od Fedora a Trilby přes Canotier neboli Boater či Žirarďák, až po Westernový typ a Porkpie. Všechny klobouky nabízíme v různých velikostech a barvách, včetně cestovních nemačkavých klobouků, které oceníte zejména během letní dovolené.

 Víte, že si na Krumlovanka.cz můžete pořídit i skvost mezi klobouky, tedy originál panama klobouky vyrobené v Ekvádoru z mladých palmových listů? Naší srdcovkou ale jsou klobouky TONAK, tedy klobouky české výroby z Nového Jičína. Jejich tradice sahá až do roku 1977, TONAK a.s. patří k největším a nejvýznamnějším světovým výrobcům pokrývek hlavy.